Firma

Nasza firma powstała w 2007 roku. Nasze doświadczenie w handlu mrożonkami sięga znacznie wcześniejszych lal. Poprzednio działalność oparta była na funkcjonowaniu na rynku w ramach firmy Gallod – producenta i dystrybutora lodów, powstałego w 1991 roku.

Od początku lat dziewięćdzisiątych produkujemy lody najwyższej jakośći, do produkcji których używamy wyłącznie świeżych produktów, pochodzących z bogatych w owoce sadów i plantacji, na których znajduje się zakład. Posiadając rodzinny charakter firma jest gwarancją postrzegania jakości naszych wyborów w stopniu niedostępnymi dla dużych producentów.

O ciągłym ulepszaniu naszej polityki jakości świadczy posiadanie przez nas certyfikatu HACCP.

Jesteśmy dystrybutorem produktów spożywczych mrożonych, produktów konserwowych, wyrobów śledziowych, oraz posiadamy szeroki wybór asortymentu do gastronomii.

W swojej ofercie mamy produkty wiodących marek najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem konsumentów. Do współpracy zapraszamy różnego rodzaju punkty gastronomiczne oraz klientów detalicznych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz śląskiego (posiadamy swoje oddziały w Sanoku oraz Żywcu).

 

katalog produktów

 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy duży wybór lodów, mrożonek
oraz różnego rodzaju produktów gastronomicznych.

 

 

zainteresowała cię nasza oferta??
zostań naszym partnerem bizesowym!

Separator

historia firmy gallod

Separator

Nasza firma od początku lad 90' produkuje lody najwyższej jakości do których używa wyłącznie świeżych produktów. O ciągłym ulepszaniu świadczy posadanie przez nas certyfikatu HACCP oraz wprowadzenia norm zgzodny z ISO 22000.

 

Od 2007 roku nasza firma zajmuje się rwónież dystrybucją produktów spożywczych mrożonych, produktów konserwowych, wyrobów śledziowych, oraz posiadamy szeroki wybór asortymentu do gastronomii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta.

 

 

czytaj więcej ...